Kurumsal Web Sitesi Yapımı


Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal web sitesi markaların dijital yüzü sayılabilir. Tıpkı ürünlerin kalitesi gibi web sitesinin de müşteri için kaliteli ve özgün hizmeti önemlidir. 7/24 aktif kalarak markanın prestijini arttıracak olan bu kurumsal web sitesi profesyonel elden çıkmalıdır. Kolay anlaşılır, güvenilir, herkesin ulaşabileceği bir sistem oluşturmak markanızı biraz daha ileriye taşıyarak şirket itibarınızı arttıracaktır. 

Sizler için hazırlayacağımız web sitesinde;

*Son derece güncel olup trendlerle yarışır bir ortam hazırlamak.
*Güncel teknolojiler ile altyapının da güncel olmasını sağlamak.
*Ayrıntılı görseller ile yeterli bilgiyi verebilmeyi amaçlayan.
*7/24 aktifliğiyle her an ulaşılabilirlik.
*Hiç yavaşlamadan yenilik ve güncellik.Yavaşlamadan yüklenen resimler ile sürekli bağlantı.
*İstenen sıklıkta ziyaretçi analizi yaparak kendini güncelleyebilme imkanı.
*İsteğe bağlı olarak müşteri ilişkilerinde yönetim ve kontrol sağlama.

Kimler yararlanabilir?

  • Firma sahibi kişiler,
  • Özgeçmişini ve yaptığı işleri yayınlamak isteyen kişiler

Web sitesi ziyaretlerinde en temel amaç ziyaretçinin bir müşteriye dönüşmesini sağlamaktır. İkna edici olmasının sağlamanın en iyi yolu her şeyi açık ve net belirterek müşterinin kafasında ki soru işaretlerinin tamamını yanıtlamaktır. Herşeyi web sitenizde yazmak bazen mümkün olmaz elbette. Site sahibi ya da yetkili bir kişiye ulaşmasını sağlamak ama çok daha kolaydır. Bir iletişim formu ya da iletişim bilgileri belirterek akıllarda olan soru işaretlerini gidererek ziyaretçinin bir müşteriye dönüşmesini sağlayabiliriz. 

Hazırladığımız sitenin kodları W3C standartlarına uygun şekilde düzenli hazırlanmaktadır. Bu düzen site performansı ve SEO uyumluluğunu arttırarak dijital verimini arttırmanızı sağlamaktadır. Arama motoru optimizasyonu ile yapacağımız SEO uyumu sitelerin internette nasıl göründüğünü belirler. Site içinde ki meta etiketleri bu görünümü oluşturur. Meta etiketi yanında ki URL etiketi ise arama motorunda ki araştırmamızda bize ön bilgi vermeyi sağlar. Hazırlayacağımız tüm tasarımlar mobil uyumlu (responsive) olup her çözünürlükte ve cihazda sorunsuz çalışması gereklidir. Mobil cihazlar ile heryerde araştırma yapabildiğimiz ve sitenin genel trafinin mobil cihazlar tarafından gerçekleşeceği düşünüldüğünde gelişen teknolojimiz ile bu önemli bir işlemdir. Her yerde ulaşılabilirlik. 


Web siteniz için Hosting seçimi;

Kurumsal web sitesinde hosting seçerken öncelik ucuz ama kaliteli bir seçim yapabilmektir. Hosting firmalarında yayınlanan sunucularda ki uptime oranları incelenerek sizin için en kaliteli ve ucuz olan seçilir. Uptime seçilirken ki orana bakılarak %100’e en yakın oran seçilir. Ne kadar yakın o kadar iyi anlamına gelir. Hosting seçimi için bütçe önemlidir fakat ucuz hosting kötü anlamına gelmez ucuz ve  kaliteli olduğunu pek çok çalışmamızda deneyimledik.

Domain seçimi ve oluşturulması;

Hazırlanan web sitesinin işlevine bağlı olarak seçilen domain alan adının belirlenmesi için kullanılır. Alması kolay fakat kullanışlı ve etkili bir alan adı seçimi zor olabiliyor. Tek seferlik alım olması sebebiyle dikkatli, özenli ve kullanışlı seçilmesi gereklidir.

Alan adı seçiminde nelere dikkat edilmeli;

*Site içeriği ve kullanım amaçlı bir isim oluşturulmalıdır.
*Kısa ve akılda kalıcı özelliklere sahip olacak şekilde maksimum 15 kelime içermeli.
*Kelimi seçiminde söylemesi zor isimler ve “ş,ğ,ı,ç,ö,ü” gibi Türkçe karakterlerden uzak durulmalıdır. 
*Net, org, info gibi uzantılar sık kullanıldığından bunlar tercih edilebilir. 


Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma şeklimiz aşağıdaki listede belirtildiği gibidir.

*Müşteriden gereksinimlerin eksiksiz bir şekilde alınması
*Web sitesinde değişken alanların belirlenmesi ve fiyat sunulması
*Yapılacak web sitesinin özelliklerinin ve yapılacak çalışmaların yer aldığı sözleşmenin yapılması
*Gereksinimler sonucu yapılan web tasarımının müşteriye sunulması
*Seçilen web tasarımına ait panelden müşteri tarafından değiştirilebilmesi istenen kısımlara ait yazılım geliştirme süreci
*Test ve Yayın. 


Neden biz?

*Sınırsız sayıda seçeneğiniz olur.
*Web sitesinden alanlar belirlenerek fıyat sunumu yapılır.
*Web sitesinde yapılacaklar ve yapılanların planı belirlenerek sözleşme hazırlanır.
*Sözleşmede yazanlar gerçekleştirilerek müşteriye sunum yapılır.
*Seçilen web tasarımına ait panelden müşteri tarafından değiştirilmesi istenen kısımlara ait yazılım geliştirme süreci başlatılır.
*Test ve yayın.

Yaptığımız her web sitesi bir yönetim paneline sahiptir. Bu yönetim paneli yardımı ile web siteniz üzerinde zaman içinde değişen bilgileri düzenleyebileceksiniz. Web siteniz telefon, tablet ve bilgisayarlar için ayrı tasarımlara sahip olacaktır. Web sitenizin alt yapısında ve kullanıcı arayüz kısımlarında kullanılan teknolojiler aşağıdaki gibidir.

Back-end - Uygulamanın iş mantığının işletildiği kısmı ifade eder.

  • Asp .Net Mvc
  • C# Yazılım Dili

Front-end - Arayüz kısmını ifade eder

  • Jquery
  • Bootstrap

Veritabanı- Yazdığımız uygulamaya ait verilerin tutulduğu depo diyebiliriz.

  • Mysq

Son teknoloji kullanarak alanında uzman kadromuzla marka prestijinizi arttıracak sistemler oluşturarak isminizin dijital ortamda kurumsal bir firma olarak yayılmasını sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize kaliteli  ve özgün çalışmalarınızla dijital ortamda da başarıyı yakalayabilirsiniz. Profesyonel ellerde hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bize ulaşınız.

Sosyal medyada paylaşın


Yorumlar

Yorumunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Onay sonrası görüntülenecektir.
Yorum alınırken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.