E-Ticaret Sitesi Yapımı


E-Ticaret Sitesi Yapımı

E-Ticaret Sitesi Nedir, Nasıl Yapılır;

Gelişen teknolojiyle birlikte işletme sahipleri yeni bir pazar arayışı başlattı. Bu pazar alanının çok daha geniş, evrensel çok daha zengin bir topluluk olması esaslarına dayanarak çeşitli girişimlerde bulunmuşlardır. Bunlardan biri olan e-ticaret online satışlarda büyük ölçüde patlama yaratmayı sağladı. Çağa ayak uydurmayı başarmış olan marka, şirket ve işletme sahipleri bu durumun kolaylığını ve kar oranını anlatmışlardır. Burada sizler için ticareti online platformlara taşımanın ne denli kolay ve karlı bir süreç olduğundan bahsedeceğim.

İnternet üzerinden ürün ve hizmetlerinize ait satış yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak yazdığımız     e-ticaret yazılımı hizmetimiz ile kalıplara ve sınırlandırmalara takılmadan ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden satacaksınız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma şeklimiz aşağıdaki listede belirtildiği gibidir.

 1. Müşteriden gereksinimlerin eksiksiz bir şekilde alınması
 2. E-ticaret sitenize ait özel ihtiyaçlarla ilgili ekran ve özelliklerle ilgili fiyat sunulması
 3. E-ticaret sitenizin özelliklerinin ve yapılacak çalışmaların yer aldığı sözleşmenin yapılması
 4. Gereksinimler sonucu yapılan web tasarımının müşteriye sunulması
 5. Seçilen web tasarımına ait panelden müşteri tarafından değiştirilebilmesi istenen kısımlara ve diğer eklenen fonksiyonlara ait yazılım geliştirme süreci
 6. Test ve yayın.

İhtiyacınız olan her gereksinim eksiksiz bir şekilde sizlerden alınarak size özel hazırlayacağımız e-ticaret sitenizde kullanılacak olan ek sayfa ve özellikleri belirleriz. Uzun zamandır birlikte çalıştığımız profesyonel kadromuzla e-ticaret sitemizin tasarımını hazırlarız. Hazırlanan platform eşliğinde istenen değişiklikler panel üzerinde tamamlanır ve isteğe bağlı olarak bazı ekleme, çıkarmalar düzeltilir. Test yayını ardından hız düşüşü yüklenme sorunları gibi etmenler olmadığından emin olduktan sonra son kez yayınlanır. 

Neden bizi seçmelisiniz?

 1. Sınırsız sayıda tasarım seçeneğinizin olması
 2. Ön muhasebeden tutun kargo entegrasyonuna, kredi kartı entegrasyonuna  veya sadece size özel ekranların yazılmasına kadar sisteminizin genişletilebilir olması. Dolayısı ile maliyetleriniz düşer ve tam olarak ihtiyacınız olan yazılıma para ödemiş olursunuz.
 3. Yapılan ve teslim edilen tüm yazılım işlerimizde ödemeler tek seferliktir. Size ait olan barındırma ve alan adı yenilemesi dışında yazılım adına yenileme ücreti gibi uygulamalarımız yoktur.
 4. Hazır sistemler kullanmıyor olmamız. (Hazır sistemlerle ilgili internet üzerinden araştırma yaparsınız neden bahsettiğimizi anlarsınız.)
 5. Siteniz tamamlanana kadar destek veriyor olmamız. Yarım kaldı, ürünleri nasıl gireceğim vb. durumlarda ek ücret ödemek zorunda kalmadan destek alabilirsiniz.
 6. Sistem kullanımı hakkında, ofisimizde tek seferlik ücretsiz eğitim veriyoruz.

Bazı tasarım örnekleri

Bu tasarımlar olabilecek sınırsız tasarım seçeneğinden bir kaçıdır.

Örnek 1

Örnek 2

Örnek 3


Sonsuz denilebilecek sınırsız tasarımlarımızla her ihtiyaca hizmet eden platformlar oluşturmaktayız. Ön muhasebe, kargo entegrasyonu, kredi kartı entegrasyonu gibi ihtiyaçlarınızdan doğan tasarımları yaratabilirsiniz. Hazır sistemlerden uzak durarak bütün tasarımlarımızı Aforsoft Yazılım ve Danışmanlık olarak sıfırdan başlayarak sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Son teknolojiyi  kullanarak ihtiyacınız olan hizmeti  sizlere sunuyoruz. 

Sosyal medyada paylaşın


Yorumlar

Yorumunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Onay sonrası görüntülenecektir.
Yorum alınırken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.